Wymiana ekranu w laptopie, pęknięta matryca - Profesjonalny serwis komputerowy - Naprawa laptopów door to door.

Przejdź do treści


Wymiana matrycy w laptopie

Wykonamy tę naprawę dla Ciebieserwis laptopów


Wymień matrycę w swoim laptopie

Matryca to delikatna część, która może ulec porysowaniu lub nawet rozbiciu. W przypadku awarii ekranu, laptop może się nawet nie uruchamiać. Zdiagnozujemy przyczynę i przywrócimy do życia Twój komputer.

Wymiana lub naprawa matrycy

Ekran (matryca) to jeden z delikatniejszych elementów, które możesz uszkodzić w laptopie. Coś spadło na ekran lub zamknąłeś pokrywę matrycy z myszką lub długopisem na klawiaturze? Wystarczy chwila nieuwagi aby uszkodzić zarysować lub rozbić matrycę. Uszkodzenie mechaniczne to jednak nie wszystko, co może się przytrafić naszej matrycy. Wpadanie obrazu w ciemne, tudzież jasne kolory, migotanie, pojawianie się plam lub zmiany kolorów pikseli mogą wynikać z awarii systemów zewnętrznych lub samej matrycy.
Naprawa matrycy uzależniona jest od rodzaju awarii. W niektórych przypadkach korzystniejsza jest wymiana matrycy niż jej naprawa. Decyzja czy naprawiać czy wymieniać można podjąć dopiero po dokładnej analizie uszkodzenia.
Nie musisz się jednak od razu martwić o przyszłe koszty. Wykonamy dla Ciebie analizę i bezpłatną wycenę, po której zdecydujesz, co jest dla Ciebie najkorzystniejsze.

serwis laptopów


Chcesz nam zlecić naprawę? Wypełnij formularz on-line

Profesjonalny serwis laptopów
serwis laptopów
Wróć do spisu treści