Zalałem laptopa i trzeba wymienić klawiaturę - Profesjonalny serwis komputerowy - Naprawa laptopów door to door.

Przejdź do treści


Wymiana klawiatury w laptopie

Pozwól wykonać ją profesjonalistomserwis laptopów


Wymienimy klawiaturę w Twoim laptopie

Jeśli nie działają klawisze lub klawiatura po prostu zużyła się, albo przestała działać na skutek zalania, należy ją wymienić.
Możemy ją wymienić na nową za pomocą specjalnych narzędzi, dzięki którym laptop bedzie wyglądał jak należy.


Wymień klawiaturę w serwisie

Przyczyny awarii klawiatury w laptopie bywają różne. Bardzo często klawiatura bywa zalewana lub uszkodzenia dotyczą mechanicznych części które znajdują się bezpośrednio pod klawiszem. Objawy uszkodzeń klawiatury bywają różne a najczęściej spotykane to niedziałający pojedynczy klawisz lub grupa kilku klawiszy, zdarzają się też awarie całej klawiatury. Wydawać by się mogło że klawiatura w laptopie jest łatwa do wymiany i mógłbyś ją wymienić sam. Uzależnione jest to od konstrukcji laptopa. Niektóre modele mają tak skonstruowaną obudowę że nie ma możliwości wymiany klawiatury bez rozmontowania notebooka.
Jednak jeśli zdecydujesz się na samodzielną wymianę klawiatury musisz wiedzieć że bardzo łatwo uszkodzić (porysować) obudowę a nawet powyginać ją, przez co możesz narazić swój komputer na inne uszkodzenia. Warto więc się zastanowić, czy nie lepiej by było zlecić tę naprawę ekspertom, którzy posiadają odpowiednią wiedzę i narzędzia dające pewność, że Twój laptop po wymianie klawiatury będzie działał i wyglądał jak należy a jej wymiana nie spowoduje uszkodzeń innych elementów.

serwis laptopów


Chcesz nam zlecić naprawę? Wypełnij formularz on-line

Profesjonalny serwis laptopów
serwis laptopów
Wróć do spisu treści