Zalałem laptopa, napawa po zalaniu laptopa - Profesjonalny serwis komputerowy - Naprawa laptopów door to door.

Przejdź do treści


Czyszczenie po zalaniu

Pozwól wykonać je profesjonalistomserwis laptopówMożemy uratować Twój komputer.

Zalałeś swojego laptopa?
Nie spisuj go na straty. Skontaktuj się z naszym serwisem ponieważ
szanse na naprawę są bardzo duże. Zleć nam jego czyszczenie
uprzednio kontaktując się z nami.


Możemy uratować Twojego laptopa!

Zawartość kubka, kufla, butelki czy filiżanki wylała się na Twój komputer?
Coraz częściej trafiają do naszego serwisu notebooki właśnie z taką przypadłością. Podczas kolacji sprawdzałeś co nowego napisali znajomi na facebooku i nieumyślnie przewróciłeś kufel z Twoim ulubionym napojem prosto na klawiaturę laptopa?
Pewnie domyślasz się, że odradzimy Ci picie napojów podczas pracy na laptopie. Rozumiemy jednak, że poranna kawa najlepiej smakuje  przy czytaniu wiadomości. Przyjmij jednak do wiadomości,  że zalanie laptopa to jeszcze nie koniec świata.
Zachowaj zimną krew i odłącz od laptopa zasilanie,  tj. zasilacz oraz baterię a także wszystkie urządzenia zewnętrzne, takie jak: zewnętrzny dysk twardy, pendrive lub drukarkę i skontaktuj się z nami. W niektórych przypadkach wystarczy przetrzeć laptopa suchą ściereczką. W internecie można znaleźć porady w których jest napisane aby klawiaturę wysuszyć suszarką. My odradzamy takich praktyk ze względu na prawdopodobieństwo stopienia klawiszy i uszkodzeniu obudowy.
Jeżeli podejrzewasz, że większa ilość płynu dostała się do wewnątrz obudowy nie włączaj i nie sprawdzaj czy laptop działa ponieważ grozi to nieodwracalnymi uszkodzeniami płyty głównej. Wyślij go lub dostarcz osobiście do naszego serwisu, wykonamy niezbędne testy diagnostyczne i nieodpłatnie wycenimy naprawę. Stosując się do naszych porad możesz uratować swój komputer.

serwis laptopów


Chcesz nam zlecić naprawę? Wypełnij formularz on-line


serwis laptopów
Wróć do spisu treści