Acer - serwis - Profesjonalny serwis komputerowy - Naprawa laptopów door to door.

Przejdź do treściNaprawimy Twojego laptopa marki Acer

Jesteśmy ekspertami w naprawie laptopów marki Acer.
Odpowiednia kadra i zaplecze sprzętowe pozwala nam zapewnić
profesjonalny serwis dla każdego modelu i każdej serii laptopa.

serwis acer - brzeg
 
Serwis Acer – naprawa laptopów w Brzegu
 
Zapraszamy do skorzystania z usług naszego serwisu komputerowego. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki zakres usług serwisowych, jakie możemy wykonać, aby Państwa komputer działał sprawnie i bez problemu. Specjalizujemy się w naprawie laptopów i komputerów stacjonarnych każdej firmy produkującej komputery  – w tym popularnej marki Acer. Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym profesjonalizmem. Serwis komputerów obejmuje wykonanie wielu prac, mających na celu usunięcie awarii i problemów, jakie mogą wyniknąć w trakcie użytkowania sprzętu komputerowego. Przeprowadzamy między innymi:
  • naprawy płyty głównej,
  • wymieniamy układy powierzchniowego montażu BGA,
  • czyścimy układy chłodzenia,
  • instalujemy oprogramowanie użytkowe i systemy operacyjne.
Jeżeli pragniecie Państwo skorzystać z naszych usług, wystarczy zlecić naprawę za pośrednictwem dostępnego na naszej stronie internetowej formularza. Kilka chwil później otrzymacie Państwo od nas odpowiedź i jeśli będziecie zainteresowani naprawą, wyślemy pod wskazany adres kuriera. Warto zaznaczyć, że pomimo tego iż posiadamy siedzibę w niewielkim mieście Brzegu w województwie opolskim, to obsługujemy klientów na terenie całego kraju. Status naprawy mogą Państwo śledzić na bieżąco za pośrednictwem naszej strony. Gwarantujemy szybką naprawę laptopów. Na większość realizowanych usług oraz wymienianych części udzielamy gwarancji od 3 do 12 miesięcy, natomiast na niektóre części takie jak dyski twarde czy pamięci ram udzielamy gwarancji nawet do 3 lat.
 
W celu dokładnego zapoznania się z zakresem realizowanych przez nasz zespół usług, zapraszamy do zapoznania się z informacjami dostępnymi na expert.pc.pl bądź do kontaktu z nami.
naprawa laptopów

Zobacz opinie naszych klientów.
naprawa laptopów


Chcesz nam zlecić naprawę? Wypełnij formularz on-line

Profesjonalny serwis laptopów
serwis laptopów
Wróć do spisu treści